תרופות סבתא מסורתיות לטיפול לקנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

תרופות סבתושיותר ויותר סימפטומים שלא נמצאה להם סיבה, כך מתברר, נובעים מהפיכה של פטריית הקנדידה לאלימה. פטריה זו, שעשויה להימצא בגוף באופן טבעי ללא כל סימפטומים מיוחדים, יכולה להפוך לגורם שכיח לבעיות מגוונות.

דלקות בדרכי השתן, אפטות וכיבים בפה, כאבי שרירים, עייפות מוגברת, צרות במערכת העיכול, דלקות בנרתיק וגם מחלות עור שונות עשויים כולם להיגרם כתוצאה ישירה מהקנדידה.

לפני שממהרים לקבל טיפול תרופתי שיכול להוביל לתופעות לוואי בלתי מבוטלות ולפני שממהרים לחפש פתרונות אלטרנטיביים (כגון דיקור סיני או ניקוי הגוף מרעילים, טיפולים שיכולים להיות טובים למדי), כדאי לדעת שיש גם פתרונות זמינים נוספים שיכולים להיות יעילים מאוד. פתרונות אלה, שמצויים בכל בית ושקל מאוד לרכוש אותם, נחשבים לתרופות סבתא בדוקות שיכולות לעזור לפחות בחלק ניכר מהמקרים.

הפתרון החריף

שום, כך מתברר בשנים האחרונות, נחשב לתרופה טבעית יעילה וחזקה במיוחד למגוון בעיות. גם לקנדידה, טוענות לא מעט סבתות חביבות, יש חולשה לשום ולכן – צריכה קבועה של שום טרי יכולה לעזור מאוד, לחזק את הגוף, לנקות את הדם וגם – לנטרל את הפטרייה. כל זאת, אגב במקביל לתועלת של השום כחומר אנטי בקטריאלי חזק ביותר.

מי שלא ממש מתחבר לטעם של השום ומי שניסה את השום הטרי ולא מצא בכך פתרון מספק יכול למצוא גם קפסולות של שום שמהוות למעשה תמצית מרוכזת. בנוסף, מומלץ לתבל מאכלים שונים בתבלין נוסף שנחשב לאנטי בקטריאלי ואני פטרייתי הלא הוא תבלין הכורכום הנפוץ.

הכוח של מוצרי החלב

תרופות סבתא נוספות שיכולות להועיל למגוון מצבים של קנדידה מגיעות מעולם מוצרי החלב. מכיוון שקנדידה יכולה להתבטא בצורות שונות של סימפטומים, טוב לדעת שיש מוצרי חלב שונים שיכולים להתמודד כהלכה עם סימפטומים שונים.
•    כיבים בפה (אפטות) הם צרה של ממש, הם כואבים ומאוד לא נעימים. כנגד אותם כיבים, שלעיתים תוקפים גם את אזור החניכיים ואפילו את הלשון, ניתן להשתמש בחלב עיזים מאיכות טובה. את החלב מומלץ לגרגר, באופן כזה שהוא יבוא במגע עם הכיב לאורך זמן.
•    לסובלים מבעיות במערכת העיכול, עצירות, יציאות רכות, כאבים או גזים, מומלץ לצרוך יוגורט באופן קבוע. היוגורט, שמסייע להתמודד עם קיבה רגיזה ועם בעיות במערכת העיכול שנובעות גם מקנדידה מכיל כידוע חיידקים טובים וידידותיים. אותם חיידקים תופסים את המקום של פטריית הקנדידה ובכך – מנטרלים אותה. למותג לציין שיוגורט כמו גם פרוביוטיקה מומלצים גם למי שמשתמש באנטיביוטיקה. שימוש בתרופה זו נחשב לזרז משמעותי לקנדידה ולכן – כדאי לצרוך יוגורט גם כטיפול מונע.
•    לנשים הסובלות מדלקות בדרכי השתן וכן מפטרת בנרתיק – ניתן לנסות שימוש ביוגורט טבעי כתחליף למשחה, הוא מספק הקלה מידית ולעיתים קרובות גם ריפוי של ממש.
יש לציין שצריכה מוגברת של מוצרי חלב עשויה להיות מאיץ לבעיית הקנדידה. ליוגורט יש מאפיינים מיוחדים, שונים מאלה של מוצרי חלב מקובלים אחרים ולכן הוא דווקא מומלץ.

למצוא בכל בית

עוד מוצרים שנמצאים בכל בית, תרופות סבתא שמגלות יעילות כנגד קנדידה כוללים למשל:
•    דבש – למרות שסוכר נחשב לבעייתי לצריכה לכל מי שסובל מקנדידה, בדבש ניתן לעשות שימוש מדוד, לפי הצורך. במקרה של קנדידה חוזרת בנרתיק, למשל, דבש בהחלט יכול לעזור.
•    חומץ – גם שימוש בחומץ נמצא כיעיל לבעיות של דלקות בנרתיק וקנדידה וכך גם מיץ חמוציות ללא תוספת סוכר.
•    סודה לשתיה – לסובלים מכיבים בפה, ניתן לעשות שימוש בתשטיף של סודה לשתייה. שטיפת חלל הפה בסודה לשתייה עם מעט מים מזרזת את ריפוי הכיב ומפחיתה את הכאבים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!