שמן אורגנו לטיפול בקנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

שמן אורגנוהרבה מאוד צמחי תבלים נפוצים, כך מתברר, מופקים למעשה מצמחים שיש להם גם סגולות מרפא רבות עוצמה.

 

מצמח האורגנו ניתן להפיק תמצית שמן ייחודי ובעל סגולות רפואיות מרשימות, שהפתיעו במחקרים שונים גם את הרופאים הספקניים ביותר. שמן האורגנו, בין שלל סגולותיו הטובות, נמצא כיעיל מאוד לאנשים הסובלים מהפטרייה העקשנית קנדידה.

לא די בתבלין

בטרם נוסיף פרטים על הסגולות של שמן האורגנו ועל אופן השימוש, חשוב להעיר הערה חשובה. מכיוון שהאורגנו הוא תבלין נפוץ וזמין עשוי הקורא להעלות על דעתו ששימוש באורגנו כתבלין לסלט, לפסטה או למאכלים נוספים יכול להספיק בכדי ליהנות מסגולות הריפוי של צמח זה. לרוע המזל, מחשבה תמימה זו איננה עומדת במבחן המעשה.

צריכה של אורגנו כתבלין, אפילו שתיה של חליטה מאורגנו (או תה), אינה יכולה להספיק כאשר סובלים מקנדידה פעילה. יש צורך בהרבה יותר חומר פעיל מכפי שניתן להשיג בצריכה רגילה ומשום כך – לצרכי ריפוי יש להשתמש בשמן אורגנו מרוכז.

להשיג בחנויות הטבע

את שמן האורגנו ניתן להשיג בבקבוקונים, בחנויות הטבע המובחרות. מצויות כמה וכמה חברות שמשווקת את שמן האורגנו ואצל כולן – ההרכב של השמן דומה למדי. המוצר, שמכונה שמן אורגנו בר (או שמן אורגנו פראי), מכיל את החומר הפעיל Carvacrol בריכוז גבוה. בנוסף, מכיל המוצר על פי רוב גם חומר נוסף כגון שמן זית, שנועד לסייע בספיגה של האורגנו בגוף, ביתר קלות. את האורגנו מפיקים בארצות אגן הים התיכון, כאשר ישנה עדיפות לאזורים נקיים מזיהום.

הפתרון לפטריות וטפילים

צמח האורגנו מוכר מזה שנים רבות כצמח של תבלין וכצמח מרפא גם יחד. עוד לפני שהמחקר גילה את יעילותו המרובה בהתמודדות עם פטריית הקנדידה כבר היו עמים שונים בקיאים בסגולותיו הרפואיות ואף נהגו לחטא באמצעותו פצעים וחבורות.

המחקר המודרני גילה כי החומר הפעיל שמופק מהאורגנו, אותו חומר המצוי בשפע בשמן האורגנו, יעיל ביותר בחיסול חיידקים, בקטריות וכמובן – גם פטריות מזיקות. היבט זה האחרון של שמן האורגנו חשוב כל כך, שכן בקרב רבים הסובלים מסימפטומים של קנדידה לא נמצא מזור בתרופות מרשם רגילות או באמצעי טיפול אחרים. למעשה, חלק מהתרופות שנועדו להילחם בפטריות המזיקות בצורה ישירה גורמות לפטרייה להפריש רעלנים מזיקים, מצב שלא קורה כאשר משתמשים בשמן האמור.

אופן השימוש

על מנת להתמודד עם מצב של הימצאות קנדידה במעיים, המלווה בפגיעה במצע החיידקים הידידותיים אשר מצויים שם, ניתן להשתמש בשמן האורגנו באופן הבא: ממלאים מעט מים (כרבע עד מחצית הכוס מים בטמפרטורת החדר). לאחר מכן מטפטפים כחמש עד שש טיפות של השמן לתוך המים, מערבבים ושותים. אותה מרקחת מועילה כבדרך אגב גם בהתמודדות עם זיהומים ודלקות גרון ויש ביכולתה להתמודד עם דלקות פנימיות וכן עם דלקות בדרכי השתן.

במידה והקנדידה גורמת לתופעות של זיהום בנרתיק, כיבים ברקמת הפה או בחניכיים או התפרצות של פטרת בציפורני הידיים והרגליים ניתן גם כאן למצוא מזור בשמן האורגנו המופלא. יש למשוח את האזור הנגוע במעט שמן (ניתן לדלל אותו במעט מים), בכדי ליהנות מיכולת החיטוי. אגב, השמן מגלה יעילות טובה גם כפתרון למחלות עור ולזירוז הריפוי של פצעוני אקנה.

מילה של זהירות

בהתאם לכל המחקרים ובהתאם לניסיון הממשי של המטופלים השונים, לשמן האורגנו לא קיימות תופעות לוואי. עם זאת, יש לשים לב שבשימוש למשך תקופה ארוכה עלולות להיפגע מושבות חיידקים ידידותיות. לכן, במידה ונחוץ טיפול רצוף של יותר משבועיים – שלושה, יש להפסיק את השימוש בשמן למספר ימים לפני המשך טיפול.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!