קנדידה קליר – טיפול טבעי לקנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

קדידה קליראנשים רבים סובלים מקנדידה, חלקם אפילו לא מודעים לבעיה ולחומרתה. קנדידה, אותה פטריה שנמצאת באופן טבעי במעיים, יכולה בקלות להפוך לגורם בעייתי שמוביל לשורה של תסמינים הפוגעים באופן ממשי באיכות החיים ובהרגשה הכללית. בשנים האחרונות מדווח על פתרונות שונים לבעיה, חלקם טבעיים וחלקם אינם כאלה. בין הטיפולים הטבעיים שתופסים תאוצה בעת האחרונה, עם דיווחים יפים של הצלחה ניתן למצוא את הטיפול שנקרא קנדידה קליר (טיפול בכמוסות טבעיות).

תוסף תזונה חזק

קנדידה קליר הינו טיפול שנמכר על פי רוב בבתי הטבע השונים. מדובר בכמוסות שמהוות תוסף תזונה ללא מרשם. פיתוח וייצור הכמוסות הללו נובע מתוך ההבנה שחומרים טבעיים רבים יכולים לסייע במיגור הקנדידה. עם זאת, לא ניתן להסתמך על צריכה אותם החומרים במצבם הטבעי שכן לרוב הם לא זמינים כשלעצמם וקיים קושי לצורך מינון מתאים גם אם הם זמינים. הכמוסות האמורות מספקת מענה מתאים, חזק, מרוכז וטבעי.

בתור תוסף תזונה טבעי, מרבית הנעזרים בקנדידה קליר לא מדווחים על תופעות לוואי. עם זאת, ישנן התוויות שונות וחשובות לשימוש במוצר. לכן, במידה וסובלים מקנדידה ורוצים להתחיל להשתמש בתוסף – חשוב לקרוא היטב את ההנחיות למשתמש. ככלל, טבליות קנדידה קליר נועדו לשימושם של מבוגרים. המוצר לא נועד לילדים קטנים וכן לא לנשים הרות או מיניקות.

ללא צורך בטיפול נוסף

קנדידה היא כידוע פטרייה שחיה במעי. כמו חיידקים ידידותיים רבים, כאשר הפטרייה נמצאת בשליטה וכאשר המערכת החיסונית חזקה ועובדת היטב, לא מהווה הקנדידה בעיה. עם זאת, כאשר המערכת החיסונית נחלשת, לאחר שנוטלים אנטיביוטיקה, כתוצאה מקיום רעלים שונים בכבד וגורמים שונים נוספים עשויה הקנדידה להוות גורם משמעותי לנזק. נזקי הקנדידה יכולים בין היתר להתבטא בכיבים באזור הפה, פטריות בציפורניים, אלרגיות שונות, כאבי ראש, חולשה ועייפות כרונית, פטריות וגינליות, מחלות עור ועוד. פעילות קנדידה קליר יכולה לסייע בכל אותם הסימפטומים, ללא צורך בקבלת טיפול תומך נוסף.

רבים מתקשים להתמודד עם טיפולים טבעיים אחרים המוצעים לקנדידה, בין היתר בשל הגבלות תזונתיות קשות. בזכות טיפול קנדידה קליר, טיפול טבעי קל לצריכה ושלא מצריך פעילות נוספות או שינוי תזונתי, ההקלה והריפוי קרובים מתמיד.

ריכוז של חומרים פעילים

שאלה טבעית שעולה בשלב זה היא כיצד מצליחות כמוסות קנדידה קליר לנצח את הקנדידה ולספק הקלה מהירה יחסית. התשובה לשאלה זו מבוססת על קיומם של חומרים פעילים, שכולם מבוססים על חומרים טבעיים וכולם פוגעים ביכולתה של הפטרייה לשגשג בגוף. חלק מהחומרים פועל ישירות על אזור המעי, שבמקרים רבים הוא המקור לסימפטומים השונים של הקנדידה ומשם היא מתפשטת לאזורים שונים בגוף. חומרים פעילים אחרים מסייעים בריפוי הקנדידה באתרים אחרים בגוף וכן בחיזוק המערכת החיסונית והוספת אנרגיה וכוח.

בין החומרים שניתן למצוא בכמוסות קנדידה קליר ניתן למצוא למשל:
•    שן ארי – זהו צמח מרפא חזק ביותר, שידוע בזכות יכולתו לפעול על אזור הכבד. יש לו סגולות ניקוי ויכולת לזרז פעילויות והפרשת מרה.
•    מיצוי גלעיני אשכוליות – חומר זה ידוע היטב כמשפר ומקל על סימפטומים של קנדידה שמביאים לפגיעה במערכת העיכול. זהו חומר שנחשב לבעל יכולת חיטוי וניקוי.
•    אגוז שחור – צמח מרפא חשוב ביותר ברפואה העממית בחלקים שונים של העולם. מסוגל בין היתר לסייע לסובלים מפעילות מעיים לא תקינה או לא סדירה.
•    לה פאצ'ו – צמח שמסייע לסובלים מפטריות, זיהומים בעור, פגיעה במערכת העיכול ועוד. לחומר זה, שמקורו בדרום אמריקה, יכולת להתמודד עם חיידקים, בקטריות ואפילו גידולים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!