צמחי מרפא לטיפול בקנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

צמחי מרפאבשל פתרונות לא מספקים, לא מעט אנשים סובלים מקנדידה חוזרת ונשנית. טיפול שלא מוצא עד תום, תרופות מרשם נגד פטריות בעלות השפעה חלקית, רגישות מיוחדת שנובעת מחולשה של מערכת החיסון, אנטיביוטיקה וכיוצא באלה מביאים לתסמינים שונים, לעיתים חריפים מאוד.

לאלו שניסו פתרונות שונים נגד הקנדידה ואשר למרות הכל עדיין נאלצים לסבול מסימפטומים כגון עייפות קשה, כאביי שרירים, פטריות בנרתיק, פצעים בפה והשפעות נוספות, ניתן בהחלט למצוא מזור באמצעות פניה אל הטבע. קיימים צמחי מרפא רבים ומגוונים שיכולים בהחלט להקל על התסמינים ויש גם כאלה בעלי יכולת לסלק את הקנדידה או לכל הפחות – להפחית מאוד את יכולתה לשגשג ולהזיק.

סגנון חיים למניעה וריפוי

לפני שמדברים על צמחי מרפא בעלי יעילות רבה כנגד הקנדידה, חשוב להבין שזהו לא הדבר היחיד החשוב. מלבד שימוש בצמחי מרפא שונים, יש צורך למנוע מהפטרייה המזיקה לקבל תנאי אידיאליים שמאפשרים לה לגרום את מירב הנזק.

קנדידה למעשה מצויה בגוף באופן טבעי, ממש כמו שקיימים אוכלוסיות של חיידקים מזיקים גוף בכמות מוגבלת גם ללא מחלה פעילה. כאשר מצויים תנאים מסוימים, כמו חולשה של מערכת החיסון, צריכת מזונות לא איכותיים (סוכר, פחמימות פשוטות, קמח לבן וכיוצא באלה) משגשגת הקנדידה ושולחת סיבים מזיקים אל מחוץ למעי. על מנת להקשות על הקנדידה לשגשג ועל מנת להפחית את הסימפטומים, מומלץ לשלב את השימוש בצמחי המרפא בסגנון חיים רצוי:
•    יש להמעיט או אם אפשר לחדול לחלוטין מצריכה של סוכרים ומאכלים ממותקים.
•    יש להמעיט בצריכה של מאכלים עתירי גלוטן, קמח לבן, דגנים לא מלאים. עדיף ככל שניתן לצורך מאכלים מלאים, עם עדיפות מיוחדת לאורז מלא.
•    חשוב גם לקיים פעילות גופנית קבועה, גם כאשר מרגישים חולשה. בנוסף, יש לשלב פרוביוטיקה במקרה ונוטלים תרופות כגון אנטיביוטיקה.
מרווה, אורגנו ואזוב מצוי

בין מיני הצמחים בעלי סגולות המרפא הטובות במאבק עם הקנדידה ניתן למצוא סוגים שונים של מרווה, את צמח האורגנו וכן אזוב מצוי. האורגנו, שניתן לצרוך גם בצורה של שמן ידוע היטב כבעל תכונות אנטי דלקתיות ויכולת להתמודד עם קנדידה במעי. מיצוי האורגנו גם מסוגל לבצע ניקוי יעיל של הכבד, להוות תרופה לפטרת בנרתיק ואפילו לכיבים בפה או פיטריות בכפות הרגלים.

אזוב מצוי נחשב לבעל השפעה דומה למדי לזו של האורגנו. צמח זה נחשב ליעיל ביותר ברפואה העממית ויוחסו לו סגולות של טיהור וחיזוק אנרגטי. יש לו יכולת בדוקה להקל על פעילות מערכת העיכול וניתן לצרוך אותו כחליטה (במים חמים) או במסגרת שימוש בפורמולות צמחיות שנמכרות בבתי טבע נבחרים.

משפחת צמחי המרווה ידועה גם היא ביכולת שלה לחזק את מערכת החיסון ובהתמודדות עם כאבים וחולשה כללית. גם את המרווה ניתן למצוא כמרכיב חשוב בכמוסות צמחיות, לעיתים בשילוב עם אזוב מצוי וכן בשילוב עם כמה חומרים נוספים כפי שנראה להלן.

כמוסות משולבות ליעילות מרבית

ישנם אנשי מקצוע שיש ביכולתם להציע תמציות של צמחי מרפא כנגד קנדידה שהם רוקחים בעצמם. עם זאת, עבור מרבית הציבור הרבה יותר קל ונוח להשתמש בכמוסות של צמחי מרפא, שכוללות מרכיבים צמחיים מרוכזים. מלבד אורגנו, מרווה או אזוב מצוי, ניתן למצוא כמוסות ובהן גם:
•    כורכומין – החומר הפעיל שנמצא בכורכום. נחשב לנוגד דלקות יעיל ביותר. טוב גם כנגד סימפטומים של קנדידה.
•    תמצית גרעיני אשכוליות – מסייעת במחלות מעיים שונות, הפחתת בחילות.
•    אכינצאה – צמח נוסף בעל יכולת חיטוי מרשימה, מומלץ גם נגד דלקות.
•    גם לענה, שום ותמציות צמחיות נוספות ניתן למצוא בקפסולות המומלצות נגד קנדידה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!