בעיות במערכת העיכול

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

מערכת העיכולאנשים עם תסמונת צמיחת יתר של קנדידה סובלים מתשישות, נפיחות בבטן, חשיבה מעורפלת, חולשת שרירים, כאבי פרקים, סינוסים דחוסים, אובדן העניין במין, תשוקה לממתקים וזיהומים חוזרים בנרתיק.

כשקנדידה מתרחשת בכמויות קטנות לאורך מערכת העיכול, במעיים, בפה, בנרתיק ועל העור, היא נשמרת בדרך כלל תחת שליטה על ידי המערכת החיסונית והחיידקים הטובים בגוף. אך הבעיות מתעוררות כשהיא יוצאת מכלל שליטה ומאכלסת בהגזמה מיקום אחד או יותר בגוף.

הבנת תסמונת יתר של קנדידה

קנדידה בנרתיק, קנדידה אוראלית או צמיחת יתר של קנדידה על העור הם מצבים רפואיים שכיחים וכשהם מתרחשים, הם דורשים טיפול רפואי. סוג שלישי הוא התפשטות קנדידה במעיים, הנחשב להפרעה שנויה במחלוקת מבחינת הטיפול. חלק מהרופאים סבורים כי גם למצב זה יש לטפל עם תרופות, ואחרים מאמינים כי טיפול תזונתי לבדו פותר את הבעיה.

תסמיני קנדידה מתפתחים ממספר מקורות. במצב יתר במעיים, הם עשויים לגרום לגזים מוגזמים, מחסור בחומרים מזינים חיוניים, בעיות ספיגה, נפיחות ושינויי תנועת מעיים כגון שלשול או עצירות. בקרב נשים, צמיחת יתר בנרתיק עשויה להוביל לשמרי זיהומים חוזרים ונשנים.

קנדידה מובילה אף למחלות מעיים דלקתיות כגון קרוהן וקוליטטיס, המתבטאות בחוסר סבילות לגלוטן, כאבי בטן, תסמונת מעי דולף, תסמונת מעי רגיז, החזר ושתי, מחלות כיס המרה, טחורים ואולקוס. הגוף סופג חלקיקים מאורגניזמים של קנדידה לאחר שהם מתים, יחד עם חומרים כימיים המיוצרים על ידי הקנדידה עצמה. השפעת תרכובות אלו מתבטאת ברגישות מערכתית, והפקת תסמינים כרוניים שאינם נעימים כגון עייפות, כאבי שרירים וערפול מוחי. היות וחומרים אלו מייצרים תסמינים, הם מכונים רעלי קנדידה.

בחלק מהמקרים, שמרי הקנדידה שעדיין בחיים מתרבים עמוק לתוך הבטנה העדינה של מערכת העיכול, פוגעים בה ויוצרים תסמונת מעי דולף. במצב זה אדם עשוי לפתח רגישויות חדשות למזונות שבעבר לא הזיקו, כגון מוצרי חלב, ביצים, תירס, חיטה וגלוטן. במצב יתר של הקנדידה, היא חודרת לגוף דרך קירות המעיים ומאפשרת חדיר לזרם הדם של חיידקים, חלקיקי מזון שלא עוכלו ושמרים. מצב זה מוביל להתפתחות מחלות והפרעות פיסיות ונפשיות רבות.

בחינה מעבדתית של מדגם צואה קובעת את נוכחות הקנדידה בגוף, אך לא באופן מלא, שכן יתכן שקיימים תאי קנדידה הצמודים לדפנות רירית המעי ואינם מתגלים בצואה. לכן הבדיקות המניבות את התוצאות הברורות ביותר הן שילוב של בדיקת דם ובדיקת צואה.

טיפולים טבעיים לתסמיני מערכת העיכול

עם קביעת האבחון המאשר קיום קנדידה במערכות הגוף, מורכבת תכנית טיפול מותאמת אישית. לקנדידה במעיים מותאם טיפול טבעי המורכב משילוב של דיאטת קנדידה ותוספי תזונה. טיפול זה מחזק את המערכת החיסונית ומנקה את המעיים, למניעת חזרת הבעיה.

הטיפול הטבעי מותאם באופן אישי להיקף הבעיות במערכת העיכול, מבנה הגוף, גורמים המסיטים את הגוף מאיזון, ותהליכי עיכול. המטרה היא להוביל לאיזון בתהליכים המתמקדים במערכת העיכול ומשפיעים על מערכות הגוף כדי להשיב את הבריאות והאיזון הפיסי והנפשי ולמנוע את הישנות הקנדידה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!