חומץ תפוחים להקלה בהתמודדות עם הקנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

קנדידה חומץ תפוחיםרבים סבורים שניתן לרתום את כוחו המרפא של הטבע כדי לסייע בחיזוק הגוף וריפוי סוגים שונים של כאבים ומחלות. גם מי שלא ממש מתחבר לרפואה אלטרנטיבית יודע כי לפירות שונים סגולות טובות לבריאות.

לחומץ תפוחים, כך מסתבר, יש שורה שלימה של יתרונות ובהם גם היכולת להתמודד היטב עם בעיה של קנדידה ועם שלל הסימפטומים של פטריה מזיקה זו.

רק חומץ אמיתי

לפני שנראה כיצד חומץ התפוחים יכול להועיל לכל מי שסובל מקנדידה, יש להדגיש שלא כל חומץ יכול לעשות את העבודה. כמעט בכל סופרמרקט ניתן למצוא מינים שונים של חומץ, כאשר חלק גדול מהם הוא בכלל סינטטי. לסובלים מקנדידה ולכל מי שרוצה ליהנות מהיתרונות הבריאותיים של שימוש מתון בחומץ מומלץ להתרחק מכל חומץ שאיננו טבעי. מומלץ להקפיד על רכישת חומץ תפוחים טבעי, שריכוזו בדרך כלל חמישה אחוזים. ניתן ואפילו עדיף לרכוש חומץ אורגני, שניכר אומנם בריח אופייני ובטעם חמוץ, וליהנות מיתרונות בריאותיים חשובים ביותר.

התמודדות עם קנדידה במעי

רבים ובעיקר רבות מכירות את התופעה הקשה של פטרייה בנרתיק. חומץ תפוחים מסוגל בהחלט לסייע בהתמודדות עם בעיה קשה זו, גם כאשר המקור לכך הוא קנדידה ויש לכך כמה שיטות טיפול. לפני שנתמקד בכך, נסביר שצריכה מתונה של חומץ תפוחים מסוגלת לסייע גם לבעיה של קנדידה הממוקמת במעי. קנדידה במעי יכולה להוביל לכמה וכמה בעיות ותסמינים, שלעיתים מתקשה הרפואה לקבוע את מקורם. עייפות קשה, מערכת חיסונית חלשה, כאבי בטן, נפוחות ואילו ירידה חדה במצב הרוח בהחלט יכולים להיות תוצאה של קנדידה במעי.

צריכה של חומץ תפוחים בכל יום (בכמות קטנה), עדיף לפני האוכל, מסייעת לבצע ניקוי פנימי. הכבד, המעי ומערכת העיכול נעזרים ביכולתו של החומר לנטרל רעלים ופטריות. יש הטוענים שלחומץ התפוחים הטבעי יש גם יכולת להורדה במשקל, אך זה אינו העניין המרכזי. חשוב יותר לדעת שבנוזל החמוץ יש סגולות חשובות נוספות. בין היתר מדובר בחומר נוגד חמצון, חומר מחטא טבעי שגם מכיל ברזל ואפילו כמה ויטמינים חיוניים.

אך מעל לכל – קטילת חיידקים מזיקים והפרעה לכושר הגידול והשגשוג של פטריית הקנדידה ראויים כאן לציון מיוחד. מי שמתקשה להתמודד עם שתיה של שתיים – שלוש כפיות של חומץ תפוחים נקי יכול למהול את החומץ במים. מומלץ שלא להמתיק את החומץ בדבש או בסוכר שכן אלה הם מרכיבים שמהווים מצע גידול נוח לפטריית הקנדידה.

קנדידה וגינלית

כאמור, חומץ תפוחים יכול להיות יעיל ביותר גם בהתמודדות עם סימפטומים של קנדידה וגינלית. על מנת ליהנות מיתרונות החומץ במקרה זה, ניתן לנקוט בכמה שיטות בעלות יעילות מיוחדת. ראשית, ניתן לטבול באמבטיה, כאשר מוסיפים כמות יפה של חומץ תפוחים למים החמימים (לפחות כוס מלאה של חומץ). יש לשהות באמבטיה במשך עשר דקות לפחות. ישנן נשים שמדווחות על הקלה של ממש כבר לאחר האמבטיה הראשונה. אחרות מרגישות שינוי רק לאחר מספר אמבטיות כאלה.

טיפול נוסף של חומץ תפוחים שיכול לעזור לקנדידה בנרתיק כולל ביצוע שטיפה ממוקדת. במקום לטבול באמבט עם חומץ יש למהול כמות קטנה של חומץ במים ולבצע שטיפה של האזור המגורה. יש לבדוק בזהירות שלא מרגישים צריבה חזקה מדי ואם צריך – ניתן למהול במים נוספים.

טיפול בכיבים

בעיה נוספת שיכולה לנבוע מפטריית קנדידה היא הופעה של כיבים בפה ולעיתים גם גירויים בעור ופטריות בציפורניים. גם כאן, טבילה של האזור או מריחה של חומץ מדולל במים יכולים לסייע רבות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!