זרעי אשכוליות לטיפול והתמודדות עם הקנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

זרע אשכוליתפרי האשכולית, בדומה לפירות הדר נוספים, מכיל חומרים מזינים רבים, ויטמינים וסיבים תזונתיים שמסייעים לתהליך העיכול. יחד עם זאת, מתברר שפרי האשכולית יכול להיות מקור מצוין להפקת חומר שהוא למעשה תמצית בעלת סגולות בריאותיות טובות.

מסתבר שחומרים פעילים המופקים מזרעי אשכוליות יכולים לסייע בחלק ניכר מהתסמינים המופיעים בקרב אנשים הסובלים מקנדידה. חומרים אלה, כשלעצמם או כאשר משלבים את אותם החומרים הפעילים ביחד עם פתרונות נוספים, מהווים תרופה טבעית חזקה ביותר. כך, ניתן להביא לא רק לשיפור אלא אף לריפוי של ממש. אגב, כאשר עושים זאת נכון, התהליך עצמו לא מחייב שינויי תזונה מרחיקי לכת כפי שנדרש בחלק מהטכניקות של ריפוי מקנדידה.

יעילות בחיטוי

כבר לפני כחמישים שנה הוחל השימוש הנרחב בתמציות המופקות מזרעי אשכוליות. לראשונה, השימוש הנרחב היה נפוץ בארצות הברית, כאשר סגולות התמצית באו לידי ביטוי בכמה מובנים. ראשית, נעשה שימוש בתמצית כחומר מחטא, בקרב אנשים הסובלים מזיהומים שונים. שנית, נעשה שימוש בתמצית ברקיחת מוצרים של קוסמטיקה טבעית בעלי תועלת רבה וללא תופעות לוואי. שלישית, נעשה שימוש במיצוי זרעי האשכולית גם בהתמודדות עם מחלות, חולשה של מערכת החיסון ועוד.

עם השנים, זרעי האשכולית הוכיחו לא רק יכולת לחטא בתמצית הטריה. על מנת להקל על הצרכנים והמטופלים הוחל השימוש בתמציות הללו גם בתוך כמוסות של צמחי מרפא שונים. בין היתר, פותחו שילובים יעילים במיוחד שיכולים לספק מענה גם במקרים קשים של הימצאות טפילים במעי וכן במקרים של קנדידה, זיהומים בנרתיק, פטריות ברגליים ועוד.

גם כטיפול מונע

צריכה של תמציות מזרעי אשכוליות מתבררת כיעילה מאוד לא רק בהתמודדות עם זיהומים, כאבי גרון, טפילים וקנדידה. צריכה של תמציות אלה, גם כתוספי תזונה בשגרה, מתגלים כיעילים מאוד לכל מי שמעוניין בטיפול מונע כנגד מחלות וזיהומים. במובהק, גם עבור אנשים הסובלים מקנדידה מדובר בבשורה של ממש שכן בקרב לא מעט מטופלים, הקנדידה עלולה לשוב גם לאחר הריפוי ברמת סבירות גבוהה למדי.

זרעי האשכולית מגלים יעילות רבה גם בקרב מטופלים הסובלים מקנדידה פעילה, במצב אקוטי (חריף). אצל אנשים שסובלים מהתפרצות של קנדידה במעי ובמערכת העיכול, התפרצות שמחריפה עקב התפשטות הפטרייה במצב של קורים, לזרעי האשכולית אפקט מחטא מרשים למדי. במקביל, יש לכך גם השפעה ניכרת בקרב מטופלים הסובלים מתסמין בודד כגון זיהום מנרתיק (שנגרם מקנדידה או מטפילים אחרים), הופעה של דלקת בדרכי השתן, כיבים ואפטות וכדומה.

שילוב חומרים פעילים

מחקרים חיפשו ומצאו שהסגולות של זרעי האשכוליות מבוססות על מספר חומרים פעילים, בעלי עוצמה. היספרידין, למשל, נחשב לחומר אנטי אוקסידנטי חזק שגם מעכב הזדקנות וגם מחטא. גם ביופלבנואידים מוסיפים אפקט נוגד חמצון ומלבד זאת מצויים חומרים פעילים כגון נריגין וקומיפורה. חומר אחרון זה נמצא בצמחי מרפא רבים והוא ידוע בין היתר בהיותו חומר אנטי בקטריאלי ואנטי פטרייתי.

אופן השימוש

אופן השימוש בתמצית זרעי האשכוליות יכול להיות מגוון למדי. ראשית, קיימת אפשרות שאותה הזכרנו, ליטול כמוסות צמחיות שמכילות בין שאר המרכיבים גם תמצית של זרעי אשכוליות. כמוסות כאלה יכולות להגיע בשמות מותג שונים ולא בכולם מצויים אותם המרכיבים הנלווים.

שנית, יקנה אפשרות לצרוך טיפות של מיצוי זרעי אשכוליות. את הטיפות הללו ניתן לערבב במעט מים, בהתאם לחומרת הבעיה או לגיל המטופל ולשתות ללא תוספת כלשהי. בנוסף, ניתן להשתמש בטיפות גם למריחה על אזור נגוע. על גבי פצעים בפה, למשל, או למריחה במוקדי דלקת וזיהום יש השפעה ברורה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!