קנדידה והשמנת יתר

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

השמנת יתר. מצב זה עשוי לגרום להצטברות משקעי שומן עקשנים מהם קשה להיפטר, גם עם כמויות מזון קטנות או פעילות גופנית מרובה. מספר גורמים אחראים לתופעה, אך קודם חשוב להבין שהטיפול צריך להתמקד בגורם הבסיסי של הבעיה, צמיחת היתר של קנדידה, באמצעות השבת השליטה.

תאי קנדידה מתרבים ומתים באופן קבוע, גם אם אדם אינו מטפל כלל במצב. מחזור החיים הטבעי של שמרים אלו פירושו שרעלים מתאי קנדידה מתים, משוחררים באופן קבוע למחזור הדם. חשוב להבין נקודה זאת היות והכבד מעבד רעלים אלו ומגרש אותם מהגוף. אם הכבד עמוס, כלומר, במצב של רעלים רבים מידי בדם, הוא חייב לאחסן את הכימיקלים הרעילים במקום אחרים לעיבוד מאוחר יותר. הכבד מבצע פעולה זו באמצעות אחסונם בתאי שומן, במיוחד סביב הירכיים והבטן.

מעגל הקסמים

המחזור מתחיל כשאדם מתחיל להבחין בתסמיני שמרי יתר, כתוצאה משימוש באנטיביוטיקה הנלקחת לתקופה ממושכת לטיפול בווירוס או זיהום. במצב זה שמרי רעלים מופצים דרך הגוף, ודולפים, פשוטו כמשמעו, למחזור הדם. כך מתפתחות אלרגיות ורגישויות למזון, ואדם מתחיל לחוות תחושת עייפות ואיטיות. הפתרון הוא פרוסת עוגה או מספר קוביות שוקולד. התוצאה היא עלייה במשקל וקושי להוריד אותו.

תשוקה לסוכרים

היות ושמרים ניזונים מסוכרים, אדם מתחיל לפתח תשוקה לפחמימות וסוכרים, ופשוט אינו מסוגל לחדול מהחשיבה על עוגיות שוקולד, למשל. לאנשים הסובלים מקנדידה, מצב זה אינו התמכרות פסיכולוגית לסוכר בלבד.

שמרי קנדידה מעבדים כמויות סוכר גדולות, ורמות הסוכר בדם נמוכות יותר, כך שהמוח מקבל אותות על הצורך באכילת יותר סוכר. שליטה על רמות הסוכר בדם נפגמת, וכתוצאה מכך נוצר מצב של סוכר גבוה בדם, היוצר יותר שמרים ויותר עליה במשקל.

לחץ על המערכת החיסונית – תוצרי הלוואי הרעילים של קנדידה עשויים לגרום לתגובה מהמערכת החיסונית. לחץ על בלוטת יותרת הכליה מגביר את רמות הקורטיזול, ויוצר תגובת חירום המבקשת מהגוף להאחז בכל פיסת שומן.

עייפות – תאי קנדידה משחררים עד 79 רעלים שונים, כולל עצבים הנקראים אצטאלדהיד. רעלנים אלו עשויים לגרום לתסמיני ערפול מוחי, עייפות ודיכאון. מסיבה זו, הסובלים מקנדידה מתקשים להקפיד על פעילות גופנית ולשמור על בריאות וכושר.

רעלני שמרי יתר יוצרים תגובות אלרגיות וחוסר איזון הורמונלי. כשההורמונים יוצאים מכלל שליטה, חילוף החומרים נפגע. מצב זה מאט את תהליך שריפת הקלוריות ומוביל לצבירת משקל רב יותר. בדרך כלל סובלות מהתופעה נשים בגיל המעבר, ויתר קנדידה יכולה ליצור תופעות מוגזמות של גיל המעבר.

דיאטה פשוטה של הפחתת קלוריות מטפלת בתסמינים ולא בגורם לבעיה. קנדידה זקוקה לתכנית טיפול טובה של הקפדה על תזונה בריאה המותאמת למצב ומומלץ שתהיה מורכבת באופן אישי. זוהי אינה תזונה מסובכת ומצבורי השומן העקשנים פשוט נעלמים. מומלץ להוסיף שמן קוקוס לתזונה, היות והוא מכיל רכיב אנטי פטרייתי טבעי חזק.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!