הומאופתיה לסיוע בטיפול בקנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

הומואפתיהצורת הרפואה המשלימה שנקראת הומאופתיה מוכרת היטב כבעלת השפעה מיטיבה על מטופלים רבים, הסובלים מסוגים שונים של בעיות. מרפאים הומאופתיים מסוגלים להתאים בין סימפטומים ומחלות שונים לבין תרופות הומאופתיות שנקראות "רמדי".

בעת האחרונה הסתבר שנמצאו ראיות מדעיות לכך שההומאופתיה הקלאסית מסוגלת להציע פתרון משביע רצון גם לתופעת הקנדידה הידועה לשמצה.

בין אם הקנדידה הינו כזאת שפוגעת במערכת העיכול, בין אם מדובר בתסמינים של עייפות ניכרת, ירידה במצב הרוח, דלקות ופטריות בווגינה או תופעות אחרות המקושרות עם קנדידה – טיפול הומאופתי בהחלט מהווה פתרון חשוב ביותר שכדאי לתת עליו את הדעת.

הקנדידה המחלישה

לפני שנראה כיצד בדיוק מסייעת ההומיאופתיה לסובלים מקנדידה, ראוי להזכיר בקצרה מהי בדיוק קנדידה ומהן ההשלכות שלה. הקנדידה היא פטריה ממשפחת השמרים, אשר עשויה להימצא בגוף האדם בלא כל השפעה ניכרת לעין. במצבים מסוימים, עשויה אותה הפטרייה לצאת משליטה ולהביא לפגיעה מסוגים שונים וכן לעיתים גם לחולשה ועייפות כללית.

  • מומחים מסבירים שהקנדידה עשויה להחליש את הגוף עד למצבים של תשישות של ממש. בין היתר, הדבר מתבטא ברצון מוגבר לצריכת מזון מתוק ופחמימות פשוטות.
  • הקנדידה עשויה גם לפגוע במערכת החיסון, כך שהחולשה הגופנית מלווה בפגיעות יתר למחלות שונות לרבות זיהומים ודלקות.
  • אצל לא מעט נשים הקנדידה באה לידי ביטוי בצורה של דלקות בנרתיק וזיהומים במערכת השתן.
  • ישנם חולים אשר אצלם באה הקנדידה לידי ביטוי בחולשה של מערכת העיכול, פגיעה בוושט, כאבי בטן קשים.
  • בנוסף, יש רופאים המקשרים בין קנדידה לבין תופעות נוספות לרבות ירידה במצב הרוח ואפילו דיכאון.

ההומיאופתיה המחזקת

אם הקנדידה ידועה בתור גורם שמחליש את הגוף, הרי שההומיאופתיה ידועה בתור בעלת תפקיד מכריע בהשבת האיזון לגוף וחיזוקו של הגוף. מרפאים הומאופתיים יודעים להתאים כל חולה ולכל אדם בעל תסמינים שונים המסבים לו סבל מענה בצורה של תמיסה מיוחדת, מדוללת. התמיסה, הרמדי, מבוססת על מנגנון הדומה לחיסון. הרמדי מדמה לגוף את התסמין השלילי בכמות זעירה ובלתי מזיקה. החשיפה של הגוף לאותה תמיסה מפתחת תגובה נגדית. במילים אחרות, הגוף לומד כיצד להתמודד עם המחלה או הסימפטום.

עד כה, לפני שהסתבר שההומאופתיה יעילה כל כך לטיפול בקנדידה, היו מצויים רבים מהסובלים מהבעיה ללא פתרון משביע רצון. המגבלות התזונתיות החמורות שהוטלו על חלקם גרמו לייאוש ולכך שנדמה היה שעליהם ללמוד לחיות עם הקנדידה על כל הסבל המשתמע מכך. היתרון של ההומאופתיה טמון בין היתר בכך שהטיפול יכול לסייע גם אם לא מבצעים שינוי תזונתי יוצא דופן וללא צורך בלקיחת תרופות עם תופעות לוואי.

גוף נקי מקנדידה

חולים שסבלו מקנדידה, לעיתים לאורך שנים ארוכות, גילו שטיפול הומאופתי ממוקד, לעיתים גם קצר מועד באופן מפתיע, מצליח להביא לשינוי עצום. הבשורות המיוחדות שנתגלו לאחרונה הן שגם המדע תומך בטענת ההומאופתיים.

מחקר ישראלי, שנערך בבית החולים אלישע, תומך בטענה של ההומאופתים בהקשר לקנדידה – שיש בכוחם לסייע בהתמודדות עימה כמו גם בהתמודדות עם מגוון התסמינים שצוינו לעיל. את נוכחות הקנדידה בגוף קל לגלות באמצעות לקיחת דגימה של רירית או צואה. בדגימה ניתן לראות עד כמה חמורה הנוכחות של הקנדידה.

בקרב מטופלים הסובלים מקנדידה הומלץ על שימוש בתרופה הומאופתית שזכתה לכינוי "קנדידה מיקס". לאחר שהמטופלים נטלו את התרופה (הרמדי שפותח במיוחד) התברר שנוכחות הקנדידה בגוף ירדה באופן משמעותי וחד משמעי. בתוך חודשיים – שלושה, כך נמצא במחקר, מרבית המטופלים היו נקיים מקנדידה ונהנו מאיכות חיים ובריאות משופרים – לאין ערוך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!