דיקור סיני לטיפול בקנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

דיקור סיניקנדידה היא זיהום בקרום הריר, המתרחש בדרך כלל בעור, במערכת הנשימה, באזור איברי המין, במערכת העיכול, בפה או בזרם הדם. חלק מהרופאים חושדים שפטרת מתרחשת בקרב מטופלים עם דיכוי חיסוני מורכב בלבד.

הנחה זו, בשילוב עם חוסר המידע הקליני, מאפשר מצב בו הסובלים מקנדידה אינם מקבלים אבחנה מדויקת, ובהתאם טיפול שאינו ראוי. בהתאם לזיהוי, המיקום וההתפשטות, אבחון קנדידה בשיטת הרפואה הסינית עשוי להשתנות מאבחון צ'י הטחול בשלב מוקדם עד לחוסר זרימת דם נאותה בשלב מאוחר יותר, המתבטאת בלחות או ליחה.

רפואה סינית לטיפול בקנדידה

עידון האבחון ברפואה הסינית המסורתית, בתוספת בדיקות מעבדה מתאימות, מאפשר למטפל לבצע אבחנה מדויקת. קנדידה ברפואה הסינית מוצגת תחת אטיולוגיה מגוונת, החל משידור פתוגנים ברמת הצ'י, ועד לרמת היינג.

קנדידה עשויה להיות מוצגת כצ'י טחול קר, באמצעות התנפחות בטן, ירידה בתיאבון, ועייפות. מצב זה מוביל לרטיבות, קיפאון צ'י, בעיות בטן, גיהוקים, בחילות או הקאות. כשהרטיבות מתרבה, נוזלי הגוף מדולדלים, והקנדידה מתחילה לחלחל דרך שכבת השומנים של דופן התא, ולבלוע חומרים מזינים מהמארח, נוצרים תסמיני דם קפוא. כשהקנדידה משחררת רעלים, מתרחשת בגוף עכירות ורטיבות נוספות ההופכות לליחה, המוצגת כסינוסיטיס, ברונכיטיס, זרימת דם שאינה תקינה או ליחה סמויה.

קנדידה אלביקנס היא זן חזק ועמיד יותר של פטרת. תיאוריית אבחון הרפואה הסינית העדינה מטפלת בעומק, במיקום ובסוג חוסר האיזון, באופן ייחודי לכל מטופל. בדיקות מעבדה מתקדמות מספקות מידע מפורט אודות פלורת המעיים והחיידקים, יחסי חומצת שומן וגדילת יתר של קנדידה. עם אבחנה מדויקת, ניתן לשחזר איזון גופני באמצעות דיקור, צמחי מרפא, תזונה, צ'יקונג ופעילות גופנית.

האופן בו מטפל דיקור סיני בקנדידה

זוהי שיטת טיפול עתיקה ברפואה הסינית, המבוססת על החדרת מחטים זעירות לגוף, בנקודות נבחרות, כדי לאפשר את ריפוי הגוף.

חיזוק המערכת החיסונית – התסמין העיקרי לקנדידה הוא תפקוד לקוי של המערכת החיסונית. דיקור סיני מחזק את המערכת החיסונית ואת הגוף כשהתוצאה היא הפחתת או העלמת זיהומי הפטרת, כשהטיפול מתמקד בבטן באמצעות חיזוק מערכת העיכול, המערכת החיסונית, איזון החיידקים הטובים, ואיזון רמת החומציות בקיבה.

קנדידה בנרתיק – על פי הרפואה הסינית הקלאסית, זיהום נרתיקי נוצר בעקבות אנרגיות חום ולחות המובילים לפטרת שמרים. מצב זה נוצר כתוצאה מתזונה לקויה המאופיינת באכילת מזונות מטוגנים, שפע מוצרי חלב, מזונות תעשייתיים וסוכרים. שילוב של טיפול בצמחי מרפא ודיקור סיני מפחית את רמות החום והלחות בנרתיק במיוחד ובאזור האגן בפרט, ומפחית את התסמינים. הטיפול בדיקור נקבע באופן אישי בהתאם להישנות הקנדידה וחומרתה.

תזונה נכונה – הטיפול בדיקור לקנדידה מצליח כשהוא משולב עם תזונה נכונה וצמחי מרפא. המטפל מנחה את המטופל לגבי המזונות המתאימים לקנדידה וכיצד לבצע את השינוי בהדרגה ובאופן בטוח.

 

יעילות דיקור סיני לטיפול בקנדידה

דיקור מספק דחיפה משמעותית למערכת החיסונית, ומסייע להדיפת חיידקים חיים בגוף. מחקרים רבים מראים הפחתה במקרי בעיות בריאות הקשורות לשמרים, לאחר טיפול בדיקור. מחקרים רפואיים ובדיקות קליניות מספקים תמיכה רפואית לטיפול יעיל בדיקור לחיזוק המערכת החיסונית. תוצאות המחקרים הקליניים שבוצעו על ידי החוקרים הרפואיים של אוניברסיטת ברגן בנורווגיה, גילו כי דיקור נמצא יעיל ביותר בטיפול בזיהומים בקרב 75% מהנשים שהשתתפו במחקרים הקליניים.

למרות התרופות המערביות הרבות לטיפול בקנדידה, דיקור זכה לפופולאריות שלו כחלק מגישה הוליסטית להיפטרות מרמות שאינן בריאות של חיידקי קנדידה. טיפול זה הוא תרופה בטוחה ונטולת תופעות לוואי. זוהי שיטה טבעית מעולה להקלת תסמיני הקנדידה וחיזוק תפקוד המערכת החיסונית.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם:

נוטים לכסוס ציפורניים? אתם בסיכון גבוה לסבול מפטרת

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!