אבחון בגלגל העין לאיתור קנדידה

טיפול ואבחון קנדידה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

אבחון בגלגל העין לאיתור קנדידהקנדידה עשויה לגרום לאי נוחות רבה ולפעמים לתופעות קשות מאוד. המדובר בסוג של פטרייה ממשפחת השמרים, המצויה באופן טבעי במעי. אולם כתוצאה מסיבות שונות, אותה פטרייה יוצאת משליטה ועשויה לגרום לצרות רציניות.

קושי מרכזי קיים לא רק בטיפול בבעיה אלא גם בזיהויה. קיים קושי לזהות נכונה מתי הסימפטומים שעליהם מדווח המטופל (אותם נסקור בהמשך) אכן נוצרים בשל קיומה של הקנדידה. שיטת אבחון וטיפול מיוחדת, אירידיולוגיה שמה, מסוגלת לזהות ולאתר את קיומה של הקנדידה כך שניתן לדעת במדויק שהיא היא הגורם לבעיה וכיצד היא משפיעה על המטופל. השלב הבא, מטבע הדברים, יהיה קבלת טיפול מתאים.

קנדידה וחולשת מערכת החיסון

אירידיולוגיה הינה שיטת שמאפשרת לזהות מחלות, לקויות ואפילו בעיות גנטיות וזאת באמצעות תצפית מדוקדקת בגלגל העין או באופן מדויק יותר – אחבון של הקשתית. אירידיולוגים מומחים עושים שימוש במפות של גלגלי העין (ימין ושמאל) כך שאזורים שונים מיוחסים לאיברים או מערכות גופניות. כתמים שונים, הבדלים בגוון וסימנים נוספים יעידו על קיומה של בעיה או מחלה. זוהי שיטת אבחון מדויקת, מהימנה, ולא פחות חשוב – כזאת שלא מצריכה בדיקות פולשניות.

האירידיולוגיה לא מסתפקת אך ורק בסימנים לכך שקיימת קנדידה במעי. אחרי הכל, במידה מסוימת זהו מצב טבעי כפי שלכולנו יש חיידקים ידידותיים במעי. הבעיה נוצרת כאשר מערכת החיסון הגוף נחלשת והאיזון מופר. זהו היבט חשוב של אבחון בגלגל העין, היכולת לזהות נכונה חולשה של מערכת החיסון וההשפעה של חולשה כזאת על מערכות שונות בגוף.

יש המייחסים את העלייה הכללית בשכיחות זיהומי הקנדידה בשימוש המוגבר באנטיביוטיקה, בפרט מהסוגים החדשים והחזקים במיוחד. השערה חשובה גורסת שחיסול אוכלוסיית החיידקים הידידותיים שמבעי מפנה שטח לשגשוגה של הקנדידה.

בשלב כלשהו הקנדידה אף שולחת קורים או שלוחות אל מחוץ למעי וגם סימנם לכך ניתן למצוא בגלגל העין. כך, ניתן להבין שהסימפטומים עליהם מדווח הנבדק הם אכן תוצאה של בעיה זו וכך גם ניתן לקבל טיפול יעיל, ולחוות שיפור ניכר.

שמים סוף לסימפטומים המציקים

במה ניכרת ההשפעה הרעה של הקנדידה? בין היתר, מדווחים המטופלים על מגוון סימפטומים שמתחילים בכאבי בטן או עצירות אך ממשיכים גם להרבה מאוד סימפטומים וכאבים אחרים.

יש החווים את תופעת המעי הרגיז במשנה תוקף ויש כאלה שמדווחים על הרגשה של תשישות חריפה, שלא נעלמת גם לאחר שנת לילה ארוכה. יש הקושרים בין חוסר טיפול בקנדידה לבין חולשה של מערכת הנשימה, נטייה לדלקות, חוסר איזון של רמת הסוכר בדם.

בהחלט יתכן שאנשים שבעבר דווחו על בריאות כללית טובה וכעת סובלים מצינונים שאין להם סוף, אף סתום או הרגשה כללית גרועה פשוט סובלים מהשפעות של קנדידה שלא מטופלת כראוי.

דווקא בשל ריבוי סימפטומים אפשריים, קיימם החשש לאי זיהוי נכון של קנדידה במערכת הבריאות הקונבנציונלית. יש כאלה שאצלם הקנדידה מביאה למיגרנה, תחושה של חוסר התרוקנות גם לאחר מתן צואה, אפילו ירידה באיכות הראיה ומצב רוח ירוד. בזכות האירידיולוגיה, שיודעת לזהות היטב מתי ובאילו מקרים הסימפטומים שחווה החולה מקורם בפטריות ובשמרי הקנדידה – ניתן לפנות לקבלת טיפול יעיל שגורר הטבה במצב.

לחזוק את הגוף

חלק ממומחי האירידיולוגיה בארץ יודעים לסייע לחולים באמצעות מתן טיפול המבוסס על תזונה נכונה, לעיתים שילוב צמחי מרפא וכמוסות טבעיות. יש הטוענים שגם טיפול אנטי פטרייתי יכול לסייע, אולם חשוב במקביל לספק לגוף תמיכה באותם אזורים או איברים שאובחנו כחלשים. גלגל העין מראה במה צריך לטפל ולמה צריך לייחס חשיבות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב חייגו עכשיו!

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​
המרכז לטיפול ואבחון קנדידה​

המרכז לטיפול ואבחון קנדידה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון קנדידה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון קנדידה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.​

אז מה היה לנו בכתבה:
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!